ikoair
Rungtynės
6
Taškai (vid.)
25,0
#2 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
0,7
#37 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
6,3
#9 sezone
Perimti (vid.)
0,3
#33 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#33 sezone
Naudingumas (vid.)
24,7
#7 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | WECANTMISS |
6 | 25,0 | 0,7 | 6,3 | 0,3 | 0,0 | 1,5 | 60,2 | 62,1 | 100,0 | 24,7 |
| Karjera | 6 | 25,0 | 0,7 | 6,3 | 0,3 | 0,0 | 1,5 | 60,2 | 62,1 | 100,0 | 24,7 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-03 | @ Drinkers |
P 71–44 | 22 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 8/18 | 6/13 | 0/0 |
| 2026-11-03 | Drinkers |
P 68–42 | 30 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 11/18 | 7/13 | 1/1 |
| 2026-11-02 | @ Crossover Dawgs |
Pr 51–70 | 18 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 7/13 | 4/7 | 0/0 |
| 2026-11-02 | @ Crossover Dawgs |
P 78–57 | 22 | 1 | 13 | 0 | 0 | 2 | 9/14 | 4/7 | 0/0 |
| 2026-10-29 | @ BC Bandygos |
P 90–40 | 36 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13/18 | 9/11 | 1/1 |
| 2026-10-29 | BC Bandygos |
P 58–29 | 22 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 8/12 | 6/7 | 0/0 |