Easymoneyswipr
Rungtynės
4
Taškai (vid.)
13,0
#21 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
4,5
#17 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
5,3
#10 sezone
Perimti (vid.)
0,5
#29 sezone
Blokai (vid.)
0,3
#27 sezone
Naudingumas (vid.)
10,8
#40 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | EMTeam |
4 | 13,0 | 4,5 | 5,3 | 0,5 | 0,3 | 3,5 | 36,8 | 23,1 | 80,0 | 10,8 |
| Karjera | 4 | 13,0 | 4,5 | 5,3 | 0,5 | 0,3 | 3,5 | 36,8 | 23,1 | 80,0 | 10,8 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-03 | @ BC Sviedinys |
Pr 48–67 | 19 | 9 | 3 | 0 | 0 | 4 | 7/18 | 2/9 | 3/3 |
| 2026-11-03 | BC Sviedinys |
Pr 57–84 | 25 | 5 | 9 | 1 | 1 | 1 | 11/23 | 2/8 | 1/2 |
| 2026-10-26 | @ Mythics |
Pr 51–86 | 8 | 4 | 9 | 1 | 0 | 4 | 3/13 | 2/7 | 0/0 |
| 2026-10-26 | @ Mythics |
Pr 9–28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0/3 | 0/2 | 0/0 |