vytautas661
Rungtynės
4
Taškai (vid.)
6,3
#40 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
3,0
#20 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
0,3
#52 sezone
Perimti (vid.)
2,0
#10 sezone
Blokai (vid.)
0,5
#15 sezone
Naudingumas (vid.)
8,0
#43 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | Sunshine&Rainbows |
4 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 2,0 | 0,5 | 0,8 | 40,9 | 38,9 | 0,0 | 8,0 |
| Karjera | 4 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 2,0 | 0,5 | 0,8 | 40,9 | 38,9 | 0,0 | 8,0 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-28 | @ Mythics |
Pr 65–77 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2/5 | 2/4 | 0/0 |
| 2026-10-28 | Mythics |
Pr 75–76 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 0/4 | 0/0 |
| 2026-10-28 | BC Sviedinys |
P 59–56 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2/4 | 2/4 | 0/0 |
| 2026-10-28 | @ BC Sviedinys |
P 64–60 | 9 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3/6 | 3/6 | 0/0 |