Ovidijus_
Rungtynės
8
Taškai (vid.)
9,4
#52 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
0,4
#63 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
0,6
#74 visų laikų
Perimti (vid.)
1,6
#16 visų laikų
Blokai (vid.)
0,0
#52 visų laikų
Naudingumas (vid.)
9,0
#62 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Juventus |
8 | 9,4 | 0,4 | 0,6 | 1,6 | 0,0 | 1,5 | 71,4 | 73,7 | 100,0 | 9,0 |
| Karjera | 8 | 9,4 | 0,4 | 0,6 | 1,6 | 0,0 | 1,5 | 71,4 | 73,7 | 100,0 | 9,0 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-01 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 73–83 | 15 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 6/8 | 3/4 | 0/0 |
| 2026-04-01 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 73–79 | 15 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6/6 | 3/3 | 0/0 |
| 2026-03-30 | Rytas |
Pr 61–73 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 1/1 | 0/0 |
| 2026-03-30 | @ Rytas |
Pr 69–96 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4/8 | 0/2 | 1/1 |
| 2026-03-17 | Neptūnas |
Pr 77–90 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3/4 | 2/2 | 0/0 |
| 2026-03-17 | @ Neptūnas |
P 84–80 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/2 | 1/1 | 0/0 |
| 2026-03-16 | @ Šiauliai |
P 77–71 | 16 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6/7 | 4/5 | 0/0 |
| 2026-03-16 | Šiauliai |
Pr 70–90 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2/4 | 0/1 | 0/0 |




