Ignas2001K
Rungtynės
10
Taškai (vid.)
13,2
#32 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
0,1
#80 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
0,9
#66 visų laikų
Perimti (vid.)
1,4
#23 visų laikų
Blokai (vid.)
0,2
#42 visų laikų
Naudingumas (vid.)
12,3
#46 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Žalgiris |
10 | 13,2 | 0,1 | 0,9 | 1,4 | 0,2 | 0,6 | 66,3 | 47,4 | 0,0 | 12,3 |
| Karjera | 10 | 13,2 | 0,1 | 0,9 | 1,4 | 0,2 | 0,6 | 66,3 | 47,4 | 0,0 | 12,3 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 | @ Neptūnas |
P 97–56 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 1/3 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Neptūnas |
Pr 82–89 | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4/11 | 4/9 | 0/0 |
| 2026-03-27 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 69–95 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3/7 | 2/5 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 70–83 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6/11 | 1/3 | 0/0 |
| 2026-03-25 | @ Rytas |
Pr 79–83 | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3/5 | 1/3 | 0/0 |
| 2026-03-25 | Rytas |
Pr 69–101 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6/6 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-20 | @ Jonava Hipocredit |
Pr 65–93 | 20 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 8/9 | 4/4 | 0/0 |
| 2026-03-20 | Jonava Hipocredit |
P 59–54 | 27 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13/15 | 1/3 | 0/0 |
| 2026-03-19 | @ Lietkabelis |
P 87–59 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6/10 | 1/4 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Lietkabelis |
P 66–58 | 13 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5/7 | 3/4 | 0/0 |





