LTUSJ19
Rungtynės
10
Taškai (vid.)
6,9
#64 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
0,4
#62 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
0,5
#75 visų laikų
Perimti (vid.)
0,9
#29 visų laikų
Blokai (vid.)
0,2
#42 visų laikų
Naudingumas (vid.)
5,3
#75 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Lietkabelis |
10 | 6,9 | 0,4 | 0,5 | 0,9 | 0,2 | 0,8 | 50,0 | 52,5 | 0,0 | 5,3 |
| Karjera | 10 | 6,9 | 0,4 | 0,5 | 0,9 | 0,2 | 0,8 | 50,0 | 52,5 | 0,0 | 5,3 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 | Rytas |
Pr 69–92 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2/3 | 2/3 | 0/2 |
| 2026-03-30 | @ Rytas |
Pr 62–80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/2 |
| 2026-03-29 | @ Jonava Hipocredit |
Pr 61–76 | 10 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4/6 | 2/4 | 0/0 |
| 2026-03-29 | Jonava Hipocredit |
P 67–56 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 74–113 | 20 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7/11 | 6/9 | 0/0 |
| 2026-03-19 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 77–79 | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4/7 | 4/6 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Žalgiris |
Pr 59–87 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/5 | 2/4 | 0/0 |
| 2026-03-19 | @ Žalgiris |
Pr 58–66 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
| 2026-03-15 | @ Neptūnas |
Pr 20–44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 0/1 | 0/0 |
| 2026-03-15 | Neptūnas |
Pr 73–93 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 | 0/0 |





