HxnrisV
Rungtynės
8
Taškai (vid.)
21,9
#9 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
0,5
#54 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
8,4
#10 visų laikų
Perimti (vid.)
1,1
#25 visų laikų
Blokai (vid.)
0,0
#52 visų laikų
Naudingumas (vid.)
19,3
#25 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | BC Bandygos |
8 | 21,9 | 0,5 | 8,4 | 1,1 | 0,0 | 2,9 | 45,1 | 41,6 | 100,0 | 19,3 |
| Karjera | 8 | 21,9 | 0,5 | 8,4 | 1,1 | 0,0 | 2,9 | 45,1 | 41,6 | 100,0 | 19,3 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-02 | @ Crossover Dawgs |
Pr 60–103 | 19 | 0 | 10 | 1 | 0 | 5 | 7/17 | 5/12 | 0/0 |
| 2026-11-02 | Crossover Dawgs |
Pr 59–75 | 19 | 0 | 11 | 0 | 0 | 3 | 6/19 | 4/11 | 3/3 |
| 2026-10-29 | WECANTMISS |
Pr 40–90 | 18 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 6/20 | 3/17 | 3/3 |
| 2026-10-29 | @ WECANTMISS |
Pr 29–58 | 21 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8/15 | 4/7 | 1/1 |
| 2026-10-29 | Rising Rookies |
P 64–59 | 33 | 0 | 6 | 0 | 0 | 5 | 12/17 | 9/13 | 0/0 |
| 2026-10-29 | Rising Rookies |
P 51–50 | 22 | 2 | 13 | 2 | 0 | 2 | 9/20 | 4/8 | 0/0 |
| 2026-10-27 | Drinkers |
P 59–47 | 19 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 7/18 | 4/11 | 1/1 |
| 2026-10-27 | Drinkers |
P 63–60 | 24 | 0 | 9 | 0 | 0 | 2 | 9/16 | 4/10 | 2/2 |